Zalety żelowych długopisów

Długopisy żelowe charakteryzuje wyższa jakość, niż te tradycyjne. Posiadają wiele zalet, dzięki którym coraz więcej osób decyduje się na ich kupno.

pojedynczy długopis żelowy

Wydajność

Warto wiedzieć o tym, że długopisy żelowe charakteryzuje bardzo duża wydajność. Tusz, który się w nich znajduje wytrzymuje znacznie dłużej, niż tradycyjny. Stąd też ten typ długopisu jest w stanie posłużyć nam na długi okres czasu. Niezwykle ważne jest również to, że dopóki wkład całkowicie się nie wyczerpie, to długopis się nie zacina, nie przestaje nagle pisać. Dzieje się tak za sprawą luźnej konsystencji tuszu żelowego, który bez problemu wydostaje się z długopisu na kartkę i nie zastyga we wnętrzu długopisu, tak jak w przypadku tych tradycyjnych tuszów.

Jakość

Długopisy żelowe są bardzo dobre jakościowo. Ich barwy są wyraziste i głębokie, dzięki czemu  wszystko co zostało za ich pomocą napisane jest czytelne. Barwy są na tyle nasycone, że nie ma problemu z czytaniem z większej odległości. W przypadku długopisów tradycyjnych, barwy są nieco stłumione i czasem nawet zlewają się z marginesami kartki. Aby przeczytać to, co zostało za ich pomocą napisane, trzeba się wysilić, szczególnie w momencie, kiedy kartka znajduje się w większej odległości od oczu.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *