Sposób na pomyłki w tekście

Praca biurowa wymaga pisania często wielu pism, informacji, notatek, czy prezentacji, które później będzie trzeba przekazać innej osobie.

Każdemu jednak może się zdarzyć błąd w tekście, którego nie zauważy się przed wydrukowaniem całości. Czasem też od momentu wydrukowania do chwili przekazania konkretnego tekstu osobom trzecim, mogą się zmienić niektóre dane liczbowe zawarte w piśmie, a na komputerowe naniesienie poprawki nie ma już czasu.

korektor softgrip

Przekreślenie błędu  czy nieprawdziwej informacji długopisem może wyglądać nieestetycznie i bardzo zwraca uwagę. Dobrym rozwiązaniem będzie więc użycie korektora w taśmie softgrip, który możesz obejrzeć na Biurowe Zakupy 24.

Szybka korekta? Da się!

Szybkie i estetyczne zlikwidowanie błędu w treści wydrukowanego już dokumentu jest jak najbardziej możliwe. Dodatkowo przy wykorzystaniu tego rozwiązania, można od razu nanieść na to miejsce poprawkę, dzięki czemu pomyłka będzie praktycznie niewidoczna. Korektor w taśmie softgrip przyda się więc na wszelki wypadek w każdym miejscu, gdzie dużo się pisze, drukuje i gdzie liczy się czas.

Taśma softgrip ma zwykle 10 metrów w jednym opakowaniu, wystarcza więc na dość długi czas i ukryje sporo niechcianych pomyłek. Zrobi to w dodatku estetycznie i dyskretnie.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *